Uluslararası Kulüpler / Kulüpler Arası Hazırlık Maçları   İlk Yarı Sonuç Durum
18:30 Ska Rostov Akron Tolyatti - - Başlamadı
İngiltere / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
20:00 Burnley Wolves - - Başlamadı
20:00 Man.City Bournemouth - - Başlamadı
20:00 Newcastle Tottenham - - Başlamadı
22:15 Arsenal Liverpool - - Başlamadı
19:00 Brentford Preston North End - - Başlamadı
19:00 Bristol City Stoke - - Başlamadı
20:00 Birmingham Charlton - - Başlamadı
20:00 Nottingham Forest Swansea City - - Başlamadı
İtalya / Seri A   İlk Yarı Sonuç Durum
20:30 Bologna Napoli - - Başlamadı
20:30 Milan Parma - - Başlamadı
20:30 Sampdoria Cagliari - - Başlamadı
22:45 Lecce Fiorentina - - Başlamadı
22:45 Roma Verona - - Başlamadı
22:45 Sassuolo Juventus - - Başlamadı
22:45 Udinese Lazio - - Başlamadı
ABD / MLS is Back Tournament, Eastern Conference, Gr. A   İlk Yarı Sonuç Durum
03:00 Orlando City SC New York City FC - 2 - 0 34'
03:00 Philadelphia Union Nashville - - İptal
05:30 Philadelphia Union Miami - - Başlamadı
16:00 Seattle Sounders FC Dallas - - İptal
22:00 Atlanta Utd 2 Hartford Athletic - - İptal
22:00 Reno 1868 FC San Antonio FC - - İptal
22:00 Rio Grande Valley FC El Paso Locomotive FC - - İptal
Avusturya / Bundesliga, Europa League Playoffs   İlk Yarı Sonuç Durum
21:30 Hartberg Austria Vien - - Başlamadı
Danimarka / 1.Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
20:00 HB Koege Bk Fremad Amager - - Başlamadı
Endonezya / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
13:30 Bali United FC Arema FC - - Ertelendi
16:30 Persiraja Banda Persebaya Surabaya - - Ertelendi
Finlandiya / Ykkonen   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Vaasa Musan Salama - - Başlamadı
İsveç / Allsvenskan   İlk Yarı Sonuç Durum
20:00 AIK IK Sirius FK - - Başlamadı
20:00 Djurgarden Falkenbergs FF - - Başlamadı
20:00 Goteborg Helsingborg - - Başlamadı
16:00 Pitea Linkopings FC - - Başlamadı
19:00 IK Uppsala Fotboll Umea IK - - Başlamadı
19:00 KIF Orebro DFF Goteborg FC - - Başlamadı
20:00 Djurgardens IF DFF Vittsjo GIK - - Başlamadı
20:00 Eskilstuna United DFF Kristianstads DFF - - Başlamadı
20:00 Vaxjo DFF FC Rosengard - - Başlamadı
İsviçre / Süper Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
19:15 Neuchatel Xamax FC Sion - - Başlamadı
21:30 FC Lugano Thun - - Başlamadı
21:30 Young Boys Servette - - Başlamadı
19:15 FC Stade LS Ouchy FC Wil 1900 - - Başlamadı
Japonya / J-Lig 2   İlk Yarı Sonuç Durum
13:00 Avispa Fukuoka Jubilo Iwata - - Başlamadı
13:00 Ehime FC Fagiano Okayama - - Başlamadı
13:00 FC Ryukyu V-Varen Nagasaki - - Başlamadı
13:00 Giravanz Kitakyushu Kyoto Sanga FC - - Başlamadı
13:00 Machida Zelvia Niigata Albirex - - Başlamadı
13:00 Mito Hollyhock Matsumoto Yamaga FC - - Başlamadı
13:00 Montedio Yamagata Thespakusatsu Gunma - - Başlamadı
13:00 Tochigi SC Omiya Ardija - - Başlamadı
13:00 Tokushima Vortis Renofa Yamaguchi - - Başlamadı
13:00 Tokyo Verdy Ventforet Kofu - - Başlamadı
13:00 Zweigen Kanazawa JEF United Ichihara Chiba - - Başlamadı
Kazakistan / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 Kairat Almaty FK Astana - - Ertelendi
15:00 Kaspiy Aktau Kaisar Kyzylorda - - Ertelendi
15:00 Taraz Okzhetpes Kokshetau - - Ertelendi
15:00 Tobol Kostanay FC Ordabasy - - Ertelendi
15:00 Zhetysu Taldykorgan Kyzyl-Zhar - - Ertelendi
Kore Cumhuriyeti / K-Lig 1   İlk Yarı Sonuç Durum
13:00 Sangju Sangmu Phoenix Incheon United - - İptal
13:30 FC Seoul Ulsan Hyundai - - İptal
13:00 Chungnam Asan FC Jeju Utd - - İptal
13:30 Daejeon Citizen FC Ansan Greeners FC - - İptal
13:30 Suwon FC Jeonnam Dragons - - İptal
13:00 Daegu FC Seongnam FC - - Başlamadı
13:00 Daejeon Citizen FC FC Seoul - - Başlamadı
13:00 Gwangju FC Gangwon FC - - Başlamadı
13:00 Jeju Utd Suwon Bluewings - - Başlamadı
13:00 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonnam Dragons - - Başlamadı
13:00 Sangju Sangmu Phoenix Pohang Steelers - - Başlamadı
13:00 Suwon FC Busan I Park - - Başlamadı
13:30 Ulsan Hyundai Gyeongju - - Başlamadı
Norveç / Elit Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Bodo Glimt Kristiansund BK - - Başlamadı
19:00 Molde Viking - - Başlamadı
19:00 Sandefjord Aalesund - - Başlamadı
19:00 Stromsgodset Mjondalen - - Başlamadı
19:00 Valerenga Haugesund - - Başlamadı
21:30 Odds BK Brann - - Başlamadı
Polonya / Ekstraklasa, Şampiyonluk Karşılaşması   İlk Yarı Sonuç Durum
21:30 Cracovia Krakow Lech Posnan - - Başlamadı
21:30 J. Bialystok Slask Wroclaw - - Başlamadı
21:30 Lechia Gdansk Legia Varşova - - Başlamadı
21:30 MKS Pogon Szczecin Piast Gliwice - - Başlamadı
19:00 Puszcza Niepolomice OKS Stomil Olsztyn - - Başlamadı
19:10 P. Bielsko Biala Odra Opole - - Başlamadı
21:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza Radomiak Radom - - Başlamadı
Portekiz / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Moreirense Pacos Ferreira - - Başlamadı
21:15 Sporting Braga Belenenses - - Başlamadı
23:30 Porto Sporting - - Başlamadı
Rusya / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Ural Ekaterinburg FC Arsenal Tula - - Başlamadı
18:00 FC Krylia Sovyetov Samara FC Krasnodar - - Başlamadı
18:00 FC Spartak Moskova Akhmat Grozny - - Başlamadı
20:30 FC Zenit St Petersburg FC Orenburg - - Başlamadı
Simulated Reality League / Poland Ekstraklasa SRL   İlk Yarı Sonuç Durum
12:00 Cracovia SRL Lech Poznan SRL - - Başlamadı
12:00 Jagiellonia SRL Slask Wroclaw SRL - - Başlamadı
12:00 Lechia Gdansk SRL Legia Warszawa SRL - - Başlamadı
12:00 Pogon Szczecin SRL Gliwice SRL - - Başlamadı
14:00 Braga SRL Belenenses SRL - - Başlamadı
14:00 Moreirense SRL Pacos Ferreira SRL - - Başlamadı
14:00 Porto SRL Sporting SRL - - Başlamadı
12:00 Arsenal SRL Liverpool SRL - - Başlamadı
12:00 Burnley SRL Wolverhampton SRL - - Başlamadı
12:00 Man City SRL Bournemouth SRL - - Başlamadı
12:00 Newcastle SRL Tottenham SRL - - Başlamadı
08:00 Krylia Sovetov SRL Krasnodar SRL - - Başlamadı
08:00 Saint Petersburg SRL Orenburg SRL - - Başlamadı
08:00 Spartak Moscow SRL Akhmat Grozny SRL - - Başlamadı
08:00 Yekaterinburg SRL Arsenal Tula SRL - - Başlamadı
11:00 Bologna SRL Napoli SRL - - Başlamadı
11:00 Lecce SRL Fiorentina SRL - - Başlamadı
11:00 Milan SRL Parma SRL - - Başlamadı
11:00 Roma SRL Verona SRL - - Başlamadı
11:00 Sampdoria SRL Cagliari SRL - - Başlamadı
11:00 Sassuolo SRL Juventus SRL - - Başlamadı
11:00 Udinese SRL Lazio SRL - - Başlamadı
Singapur / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:45 Albirex Niigata Hougang United FC - - Ertelendi
14:45 Lion City Balestier Khalsa - - Ertelendi
14:45 Tampines Rovers FC Geylang International - - Ertelendi
15:15 DPMM Tanjong Pagar Utd. - - Ertelendi
Slovenya / Slovenya 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Bravo Maribor - - Başlamadı
21:10 NK Celje NK Triglav Kranj - - Başlamadı
Ukrayna / Premier Lig, Şampiyonluk Turu   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 FC Shakhtar Donetsk Kolos Kovalivka - - Başlamadı
20:00 Dnipro-1 FC Karpaty Lviv - - İptal
Yunanistan / Süper Lig 1, Şampiyonluk Turu   İlk Yarı Sonuç Durum
19:15 Aris Panathinaikos - - Başlamadı
19:15 OFI Crete Olympiakos - - Başlamadı
21:30 AEK PAOK - - Başlamadı